W dniu dzisiejszym stoczyliśmy dwie bitwy. Z 21 Pułkiem Piechoty Księstwa Warszawkiego, wygraliśmy walkowerem (Oficerka nie umie ustawić mapy w Admin Panelu.)
Oraz z 27th Regiment of Foot, przegraliśmy 9:1. Walka była bardzo wyrównana. Najlepsi żołnierze w tej bitwie to - Porucznik Romanow, Grenadier Edzio, oraz Grenadier Wierzba ci trzej trafiali do wroga najwięcej razy.
